Nowoczesne płytki dla Twojej łazienki

Wiele osób które robią remont łazienki z pewnością poszukują ciekawych rozwiązań jeżeli chodzi o płytki ceramiczne, często nasza stara aranżacja nam się nudzi, poszukujemy czegoś nowego, nowoczesnego co ożywi naszą łazienkę. Obecnie mamy do wyboru bardzo wiele interesujących płytek wypukłych, z pewnością będzie to bardzo interesujące rozwiązanie w przypadku kiedy poszukujemy stylu nowoczesnego, naturalnie możemy spotkać różne wzory, dostępna jest także bogata kolorystyka.

Heksagonalne płytki Opoczno Morning Fog

Oczywiście możemy wybierać bardzo interesujące kształty, mogą być to przykładowo płytki heksagonalne które z pewnością są nieszablonowym rozwiązaniem jeżeli chodzi o ściany naszych łazienek, w tym stylu będziemy mogli dobrać także lustra, o bokach pasujących do płytek co będzie stanowiło z pewnością bardzo interesujący styl. Dodatkowo możemy wybierać płytki o różnej grubości, obecnie mogą być to także grube solidne płytki, które pozwolą nam uzyskać bardzo interesujący efekt. Naturalnie płytki tego rodzaju możemy stosować także jako dodatek do płytek standardowych, warto zwrócić uwagę iż możemy wówczas mieszać kolory, przykładowo jasne z ciemnymi.

Chętnie wybierane są płytki które imitują marmur, czy też granit z pewnością możemy wykonać łazienkę czy kuchnię która będzie w stylu klasycznym, sprawi to niż nasza łazienka nabierze nowego wyglądu, warto zwrócić uwagę na kolory jasne dzięki temu rozświetlimy pomieszczenie, sprawimy że będzie ono wyglądało na większe.

Z pewnością bardzo ciekawym pomysłem mogą być płytki opoczno morning fog, są to płytki heksagonalne które posiadają 6 boków, mogą stworzyć bardzo interesujące wzory w naszej łazience. Posiadają one charakterystyczne wybrzuszenia, które dodatkowo podkreślają wyjątkowość aranżacji. Naturalnie są to bardzo odporne, wytrzymałe płytki dlatego też są świetnym pomysłem jeżeli poszukujemy czegoś trwałego. Do zalet z pewnością należy możliwość łatwego mycia, czyszczenia dzięki temu będziemy mogli łatwo utrzymać naszą łazienkę w czystości.

Related Post